צוות המרפאה

 

ד"ר דניאל רונן, DVM ,B.Sc.(בעל המרפאה)

 
בוגר בית הספר לרפואה וטרינרית באוניברסיטת פרדו, בארה"ב משנת 1994. מאז סיום לימודיו עובד במרפאה ובמשקים באזור ירושלים. דניאל המשיך את לימודיו בכירורגיה מתקדמת, וצבר ידע וניסיון רב בכירורגיה כללית ובניתוחים אורתופדיים. הוא מטפל בסוסים ובחיות משק במשקים ומחוץ למרפאה. דניאל מתגורר ביד השמונה, אב גאה לשישה ילדים.
 

ד"ר טלי פוליצר תלמי, DVM

 
בוגרת בית הספר לרפואה וטרינרית של האוניברסיטה העברית משנת 2005. חברה בצוות המרפאה משנת 2009. יסודית ובעלת ידע רב ברפואה פנימית, תשאף ותמצא פתרון לכל בעיה. טלי גרה בצור הדסה ואימא חרוצה לשלושה.
 

ד"ר תמר רבינס, DVM

 
בוגרת בית הספר לרפואה וטרינרית באוניברסיטת בולוניה שבאיטליה משנת 2014, וחברה בצוות המרפאה משנת 2015. מדריכת רכיבה על סוסים ומכירה את הארץ לאורכה ולרוחבה. אין ספק שאוהבת את מה שעושה ועושה את מה שאוהבת! תמר היא נשואה טרייה ומתגוררת היום בבית נקופה יחד עם מוקה החתולה האיטלקייה, שעשתה איתה עלייה לארץ, וגור – הכלב הצבר שלה.
 

ליאורה הירשפלד, RVT אחות וטרינרית

 
הצטרפה לצוות המרפאה ב-2015 בוגרת מכון מגיד של האוניברסיטה העברית לסיעוד רפואי וטרינרי. לליאורה ניסיון רב ומהווה נדבך מקצועי חשוב אצלנו במרפאה. בעלת אהבה גדולה למקצוע ולחברים ההולכים על ארבע.
 

ליאורה כץ, אסיסטנטית

 
הצעירה שבחבורה. התחילה לעבוד אצלנו בשנת 2015. לומדת כלבנות טיפולית במכון מגיד של האוניברסיטה העברית , אבל לא פחות מחוברת לעולם החתולים. תראו אותה מטיילת עם כלבת הענק שלה או עם חבורת כלבים עליהם היא שומרת.
 

רוני בדר, אסיסטנטית

 
לא איתנו הרבה זמן, אבל לנו מרגיש כאילו הייתה איתנו תמיד. בוגרת תואר ראשון במדעי החיים מאוניברסיטת בן גוריון, והתחילה עכשיו את דרכה כסטודנטית לווטרינריה באוניברסיטה העברית. אנו מאחלים לה הצלחה בלימודים!